Згідно з дослідженнями, 24% українських дітей хоча б раз стикались із цькуванням у школі. З них менше половини розповідало про цей досвід батькам, рідним та друзям. Дуже часто булінг призводить до непоправних наслідків, а тому останнім часом у світі активно говорять про те, як зупинити шкільне насилля.
Булінг у шкільному колективі можна сміливо назвати "дорослою" проблемою. Нині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми один до одного. Останніми роками визнано поширення в освітній практиці такого явища, як шкільний булінг. Це соціальна проблема всього світу протягом останніх ста років, однак вона ще й досі не вивчена.
29 листопада працівники Центральної публічної дитячої бібліотеки організували відверту розмову «Стоп-булінг, або Скажемо булінгу «Ні!» для учнів 9-В класу Гімназії №21.
На захід запросили волонтерів напрямку "Психічне здоров`я та психосоціальна підтримка" Хмельницької міської організації Товариство Червоного Хреста України – Анастасію та Тетяну.
Фахівці підготували матеріали про важливу тему для кожного школяра – про булінг, його прояви, а також про важливість запобігання та протидії цього явища.
Присутні на папері малювали різні прояви булінгу та обговорювали їх, а також ставили безліч запитань, щоб дізнатись більше та запобігати подібним ситуаціями під час спілкування.
Немає коментарів:
Дописати коментар