Ненав’язливо нагадувати дітям правила безпеки можна з допомогою відео. Сайт "Надзвичайна ситуація +" зібрав відеозаписи, де у доступній для дітей формі розповідається про основні правила власної безпеки.
Літачки: рятувальний загін
Друга частина мультфільму про літачка Пилюка. В ній він дізнається: його двигун настільки пошкоджений, що про участь у перегонах тепер можна забути. Тепер Пилюкові потрібно переглянути свої плани та знайти інше заняття. Тож він знайомиться з відважними пожежниками – рятувальниками, яких очолює ветеран авіації, вертоліт Рейнджер. Разом із цією безстрашною командою Пилюк б’ється з найсильнішою лісовою пожежею та дізнається, що означає бути справжнім героєм.
Уроки тітоньки Сови
Серія мультфільмів розрахована на дітей 2-7 років. Головні персонажі: тітонька Сова, хлопчик, котик. На прикладі простих життєвих ситуацій показано основні правила безпечної поведінки.
З чого починається безпека
Короткий ролик про те, що може означати безпека, яких сфер життя вона торкається. Фільм був підготовлений та відзнятий Організацією з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ). Буде цікавий як дітям середнього та старшного шкільного віку, так і дорослим.
Мінна безпека
Мультфільм про захоплюючі історії з життя хлопчика Сашка та його кота Шкоди, які завдяки знанням правил мінної безпеки уникають всіх пасток підступних мін.
Фіксики: Вонегасник
В лабораторії Чудакова йде фікси-урок: Дідусь пояснює, як користуватися вогнегасником. Жартівник Фаєр весь час кричить «Пожежа!». Але коли його виставляють з уроку, він виявляє справжню пожежу…
Корисні підказки
Серія мультфільмів «Корисні підказки» від телеканалу ПЛЮСПЛЮС у доступній формі розкаже дітям про правила безпеки в різних життєвих ситуаціях: як поводитися, якщо сам удома; правила безпечного поводження з електрикою і електроприборами, правила пожежної безпеки, безпечну поведінку у дворі, важливість дорожніх знаків та інші. Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.
Безпека в інтернеті, як боротися з булінгом: поради для дітей
У відео від UNICEF UKRAINE надано поради дітям, як діяти, якщо вони стали жертвами булінгу.
Немає коментарів:
Дописати коментар